O restauracji

Restauracja Staropolska to kompleks restauracyjno-bankietowy zlokalizowany w Kuźnicy Piaskowej – małej miejscowości gdzie wokół panuje cisza i spokój. Bliskość rozległych łąk oraz lasu sprawia, że jednym z naszych największych atutów jest możliwość oderwania się od miejskiego zgiełku.

Restauracja Staropolska czerpie z najlepszych tradycji kuchni polskiej. Nasze dania oparte są o naturalne i lokalne produkty. Specjalizujemy się w swojskiej kuchni i posiadamy własne wypieki (ciast, torty, chleby na zakwasie) oraz przetwory, a profesjonalna obsługa kelnerska pozwoli Państwu poczuć naprawdę wyjątkowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszym jadłospisem, gdzie znajdą Państwo dania w przystępnych cenach.

Wnętrza naszej restauracji nawiązują do czasów staropolskich. Przebywanie w nich to jak podróż w czasie do polskiej przeszłości. Niepowtarzalny klimat oraz wyjątkowość miejsca wynika z dużej autentyczności wnętrz i ich wyposażenia. Sielankowa atmosfera udziela się wszystkim naszym Gościom i sprawia, że pobyt staje się niezapomnianym przeżyciem.     

Restauracja oferuje trzy kompleksowo wyposażone sale, które mogą pomieścić kolejno:

  • Sala Staropolska – 60 osób,
  • Sala Zamkowa – 30 osób,
  • Sala Bankietowa – 150 osób.

W sezonie letnim udostępniamy także tarasy oraz ogród tak by nasi Goście mogli cieszyć się pysznym jedzeniem oraz swojską atmosferą na świeżym powietrzu. Pomyśleliśmy także o Państwa pociechach i specjalnie dla nich zbudowaliśmy piaskownicę wypełnioną zabawkami.

Wszystko powyższe sprawia, że Restauracja Staropolska to wspaniałe miejsce do spotkań z rodziną oraz przyjaciółmi. Z przyjemnością wykorzystujemy nasze możliwości do organizacji przyjęć weselnych i bankietów. Wyjątkowy układ sal sprzyja także organizacji bardziej kameralnych spotkań towarzyskich oraz biznesowych.