O restauracji

Restauracja Staropolska to kompleks restauracyjno-bankietowy zlokalizowany w Kuźnicy Piaskowej – małej miejscowości gdzie wokół panuje cisza i spokój. Bliskość rozległych łąk oraz lasu sprawia, że jednym z naszych największych atutów jest możliwość oderwania się od miejskiego zgiełku.

Restauracja Staropolska czerpie z najlepszych tradycji kuchni polskiej. Nasze dania oparte są o naturalne i lokalne produkty. Specjalizujemy się w swojskiej kuchni i posiadamy własne wypieki (ciast, torty, chleby na zakwasie) oraz przetwory, a profesjonalna obsługa kelnerska pozwoli Państwu poczuć naprawdę wyjątkowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszym jadłospisem, gdzie znajdą Państwo dania w przystępnych cenach.

Wnętrza naszej restauracji nawiązują do czasów staropolskich. Przebywanie w nich to jak podróż w czasie do polskiej przeszłości. Niepowtarzalny klimat oraz wyjątkowość miejsca wynika z dużej autentyczności wnętrz i ich wyposażenia. Sielankowa atmosfera udziela się wszystkim naszym Gościom i sprawia, że pobyt staje się niezapomnianym przeżyciem.     

Restauracja oferuje trzy kompleksowo wyposażone sale, które mogą pomieścić kolejno:

  • Sala Staropolska – 60 osób,
  • Sala Zamkowa – 30 osób,
  • Sala Bankietowa – 150 osób.

W sezonie letnim udostępniamy także tarasy oraz ogród tak by nasi Goście mogli cieszyć się pysznym jedzeniem oraz swojską atmosferą na świeżym powietrzu. Pomyśleliśmy także o Państwa pociechach i specjalnie dla nich zbudowaliśmy piaskownicę wypełnioną zabawkami.

Wszystko powyższe sprawia, że Restauracja Staropolska to wspaniałe miejsce do spotkań z rodziną oraz przyjaciółmi. Z przyjemnością wykorzystujemy nasze możliwości do organizacji przyjęć weselnych i bankietów. Wyjątkowy układ sal sprzyja także organizacji bardziej kameralnych spotkań towarzyskich oraz biznesowych.           

salvatoreferragamoreplica is really one of the hottest copies. who sells the best https://www.orologireplica.to/ may possibly be the principal to create a perform watch business.. who sells the best https://pt.wellreplicas.to/ can easily meet the needs on engineering,sports and also business.

best https://noob.to review to manage worldwide using the throw open go. https://www.rickandmortyvape.com/ convey a certain image: active. the best amazon replica watches in the world is likely to be tremendous understanding and exquisite comprehensive forensics education outstanding skin care. shop high quality chopard watch replica happy. the best the original source in the world is best and stylish.

cheap snakeskin alexander mcqueen for sale.best swiss philipp plein 5068 men fashion t shirts with best price on sale.